Postaw na swój pomysł!

Projekty indywidualne

Masz pomysł na własny dom? To wystarczy!

Każdy z nas rozmyślając o wymarzonym domu ma własne wizje i wyobrażenia. W HomeInBox doskonale zdajemy sobie sprawę, że „idealny dom” nie jedno ma imię,  dlatego oferujemy naszym klientom realizację projektów indywidualnych.

Nie znalazłeś w naszym katalogu tego, czego szukasz? Głowa do góry! Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia i zamieniać pomysły w konkretne projekty. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich planach i jeszcze niedopracowanych koncepcjach. Pokaż, co Ci się podoba, podziel się inspiracjami i zdjęciami z Internetu, oceń nasze propozycje z katalogów, a później? Zostaw sprawę profesjonalistom z HomeInBox. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy i zrealizujemy elementy domu szkieletowego szyte na miarę potrzeb!

Cenimy sobie profesjonalny i pełen zrozumienia kontakt z klientami. HomeInBox to zespół nie tylko specjalistów, ale przede wszystkim osób umiejących słuchać i zrozumieć potrzeby innych. Dla nas każdy projekt to odmienne oczekiwania. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta i elastycznością oraz kreatywnością w projektowaniu budynków. 

Nigdy nie zostawimy Cię samego. Od pierwszego kontaktu po dostawę domu z czytelną instrukcją obsługi i samodzielny montaż — zawsze możesz na nas liczyć! Nasza usługa projektów indywidualnych to: przemyślana i starannie opracowana propozycja, sprawdzone rozwiązania, nowoczesna technologia, wsparcie oraz profesjonalne doradztwo.